~DIOPSID~náušnice s valounky z přírodního minerálu

Vyprodáno

Bohémské kroužkové náušnice s přírodním minerálem pro všechny křišťálové bohyně na planetě Zemi.

V jednoduchosti se skrývá nekonečná krása a spojením s energií DOPSIDU se jedná o energetickou dokonalost. Nech zářit svou (nejen) vnitřní krásu a sílu.

Náušnice jsou vyrobeny z přírodních minerálů, a jelikož jsou minerály jedinečnými bytostmi, může se lišit jejich tvar, velikost a zabarvení.

Kroužky jsou vyrobeny z chirurgické oceli o průměru 30 mm (pozlacená varianta).

290,00 Kč

DIOPSID

Diopsid je odvozen od řeckého slova 'diopsis', které znamená " dva druhy vidění nebo mající dvě podoby".

ROVNOVÁHA • UPŘÍMNOST • PSYCHIKA | Diopsid je znám jako harmonizátor psychiky či emocí negativity apod. Upravuje různé typy hladin do harmonie, tedy do rovnováhy. Velký, pomocníkem je při psychických problémech. Diopsid čistí fyzickou i duchovní úroveň a pomáhá nám projevovat své pravé pocity. Zejména v té oblasti, kde nás něco rmoutí. Posiluje upřímnost k sobě i druhým, a tím nám poskytuje odolnost i schopnost porozumění. Pokud cítíme, že něco potřebujeme udělat, ale nejsme schopni akce, mírně nás popostrčí, abychom vystoupili z nekomfortní situace. Na fyzické úrovni pomáhá dále vyrovnat například hladiny hormonů nebo kyselost v organismu. Pozitivní vliv má i ve fyzické rovině, například srdce, krevní oběh, krevní tlak, plíce, při bolestech svalů, křečích a zánětech. Jeho významnou podporu hledejme při podpoře obecně učení, intuice, intelektu, paměti. Čakry: srdeční