POSILUJÍCÍ ENERGIE ♡ macramé amulet s obsidiánem (stříbrným)

Vyprodáno NOVINKA

Macramé amulet - náhrdelník s minerálním kamenem opleteným technikou macramé. Pomáhá Vám na Vaší osobní a duchovní cestě, rozvoji a posiluje Vaše energetické pole síla, energie, ochrana, logické myšlení, víra ve vlastní schopnosti.

Náhrdelník vyroben z přírodního minerálů opletený kvalitní brazilskou nylonovou šňůrou - z důvodu vysoké pevnosti a odolnosti díky vosku (při ušpinění stačí otřít vlhkým hadříkem), se šňůra netřepí a šperky z ní mají opravdu nekonečnou životnost! Doplněn o korálky z chirurgické oceli.

Lze nosit jako klasický náhrdelník nebo choker díky variabilnosti stahovacího uzlíku.

Délka: variabilní (max. délka cca 35 cm)

Zapínání: stahovací uzlík

Pouze jeden jedinečný kus aneb kupuješ to, co vidíš. 

Amulet Ti dorazí v dárkové krabičce z recyklovaného papíru.

790,00 Kč

OBSIDIÁN

Jedná se o tzv. vulkanické sklo.

SÍLA • OCHRANA • LOGICKÉ MYŠLENÍ | Obsidián je nositelem posilující energie, vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené problémy, které byly odsunuty do podvědomí. Jen tak je možné se jich zbavit a netrápit již jimi svou mysl. Je to kámen, který ochraňuje před magickými útoky, zlem a negativitou. Podporuje víru ve vlastní schopnosti, aktivuje logické myšlení a dokáže prolomit blokády všeho druhu. Při důležitých zkouškách a rozhodnutích je vhodné mít tento kámen při sobě a čerpat jeho sílu.Silně ochranný kámen, tvoří štít proti negativitě. Blokuje psychický útok a absorbuje negativní energie z prostředí. Stimuluje růst na všech úrovních, nabádá k prozkoumávání neznáma a otevírá nové obzory. Vnáší do mysli jasnost a odstraňuje zmatek. Pomáhá vám poznat, kdo skutečně jste. Obsidián rozpouští citové blokády a dávná traumata. Na fyzické úrovni napomáhá trávení a detoxikuje. Zmírňuje bolest artritidy, problémy s klouby a křeče a zahřívá končetiny. Čakry: kořenová