Roll-onka Klidná mysl

Vyprodáno

Aromaterapeutické roll-onka Klidná mysl pro harmonizaci emocí s ametystem.

Lahvička obsahuje bio jojobový olej, který je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té citlivé a jemné. Díky vysokému podílu vitaminu E olej vyživuje pokožku do hloubky, chrání ji a posiluje.

Krásnou vůni tvoří 5 esenciálních oleje: pomeranč sladký, palmarosa, majoránka zahradní, máta peprná a levandule lékařská, které pomáhají nervovému zklidnění a zmírňují stres, bolesti hlavy, ulevují při trávicích a žlučníkových obtížích a zmírňují svalové spazmy.

KLID • SPIRITUALITA | Ametyst je kámen jasnosti mysli, duchovního vědomí a klidu. Ametyst vyzařuje energii duchovní blaženosti a pomáhá zůstat ve spojení se svým vyšším cílem a já. Ametyst má silné uklidňující a čistící schopnosti. Zvyšuje duchovní uvědomění transmutací nižších energií do vyšších frekvencí duchovních sfér. Pomáhá se zaměřením a rozhodováním, protože posiluje intuici a pomáhá při bolestech hlavy.

Čakry: Třetí oko, korunní

Tělo lahvičky tvoří sklo, kulička je z krystalu - ametyst a víčko z nádherného bambusu.

Objem lahvičky: 10 ml (cca 8-9 ml oleje dle množství krystalů v lahvičce). 

320,00 Kč
Please select variants first

INFO: Po aplikaci se vyhněte slunečnímu záření. Nepoužívejte na děti (rollon-ky jsou určeny pouze pro dospělé osoby), při zarudnutí či svědění pokožky přestaňte používat.