RUTILOVÝ KŘEMEN ♡ minerální prstýnek

Vyprodáno Poslední kus!

Minimalistický korálkový prstýnek z broušeného přírodního minerálu rutilového křemene (křišťál s turmalínem). Doplněn o korálek z chirurgické oceli (vhodné i pro alergiky).

Prstýnek je vyroben z korálků o průměru 3 mm. Navlečeno na kvalitní vícevláknové gumiččce. Velikost prstýnku je mírně roztahovací díky tomu, že korálky jsou navlečeny na pružence.

Velikost: UNIVERZÁLNÍ (průměr prstýnku: 2 cm)

Součástí balení je i organzový pytlíček, ve kterém Ti prstýnek dorazí.♥

99,00 Kč

RUTILOVÝ KŘEMEN

Rutilový křemen - vhodný pro ty, kteří hledají lasku. Rutilové jehlice bývají označovány jako Venušiny vlasy nebo Amorovy šípy. V minulosti byl rutilový křišťál ctěn jako talisman, který chránil před očarováním, útoky z onoho světa a planými sliby. Rutil posiluje v křišťálu přenos energie, zvyšuje jeho ezoterické a léčivé schopnosti, reguluje zdravý růst a vlastnosti buněk. Jeho magické vlastnosti usnadňují ponoření do transu, podporuje rozvoj intuice; může otevřít nebo posílit dar jasnovidnosti; podporuje prorocké sny. Rutilový křemen je užitečný pro psychology a psychoterapeuty, protože umožňuje lépe porozumět motivům a činnostem lidí. Kámen je také vhodný pro všechny kreativní duše.