Santalový náramek - Chráním tě

Všechny náramky jsou očištěny vodou z lesních studánek, potůčků a řek a nabité na slunečním nebo měsíčním světle.   

350,00 Kč

Jaspis dalmatin - Štěstí. Krása. Ochrana. Zdraví. Léčení. , Obsidián - Síla. Ochrana. Logické myšlení. + santalové dřevo 

  • materiál: chirurgická ocel - přívěsek, růženín, rudraksha
  • univerzální dámská velikost S 16 cm
  • navlečeno na gumičce (0,8 cm)

Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. 

Obsidián je nositelem posilující energie, vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené problémy, které byly odsunuty do podvědomí. Jen tak je možné se jich zbavit a netrápit již jimi svou mysl. Je to kámen, který ochraňuje před magickými útoky, zlem a negativitou. Podporuje víru ve vlastní schopnosti, aktivuje logické myšlení a dokáže prolomit blokády všeho druhu. Při důležitých zkouškách a rozhodnutích je vhodné mít tento kámen při sobě a čerpat jeho sílu. 

Santalové dřevo tlumí emoce a aktivuje spodní čakry. Dokáže tedy tlumit rozhněvané emoce a napomáhá vnitřní stabilitě a pocitu bezpečí.