SLUNEČNÍ KÁMEN ♡ minerální prstýnek

Vyprodáno

Minimalistický korálkový prstýnek z broušeného přírodního minerálu slunečního kamene. Doplněn o korálek z chirurgické oceli (vhodné i pro alergiky).

Prstýnek je vyroben z korálků o průměru 2,5 mm. Navlečeno na kvalitní vícevláknové gumiččce. Velikost prstýnku je mírně roztahovací díky tomu, že korálky jsou navlečeny na pružence.

Velikost: UNIVERZÁLNÍ (průměr prstýnku: 2 cm)

Součástí balení je i organzový pytlíček, ve kterém Ti prstýnek dorazí.♥

129,00 Kč

SLUNEČNÍ KÁMEN

Sluneční kámen je odrůda živce.

OPTIMISMUS • SEBEDŮVĚRA • ŽIVOTNÍ SÍLA | Sluneční kámen je zdrojem optimismu a dobré nálady. Podporuje osobní sílu a přijetí sebe sama takové jací jsme. Násobí sexuální energii a obohacuje partnerské vztahy. Přináší životní sílu, odolnost a sebedůvěru. Podněcuje pravdu, sebeovládání a úspěch. Zrovna tak, jak se třpytí miliony zlatých slunečních paprsků, tak velkého bohatství pomáhá sluneční kámen dosáhnout. Přitahuje štěstí a hojnost. Sluneční kámen vštěpuje dobrou přírodu, zvyšuje intuici a umožňuje skutečnému já šťastně prosvítat. Rozptyluje strach, zmírňuje stres a zvyšuje vitalitu. Podporuje nezávislost a originalitu. Obzvláště nápomocni těm, kteří mají potíže říci "ne" ostatním. Sluneční kámen usnadňuje sebeposílení a nezávislost. Působí jako antidepresivum. Zvyšuje sebeúctu a sebedůvěru. Podporuje optimismus a nadšení. Stimuluje samoléčící se schopnosti. Na fyzické úrovni sluneční kámen léčí chronické bolesti v krku, snižuje napětí žaludku a zmírňuje vředy. Léčí chrupavky a problémy s páteří. Čakry: všechny