~SLUNEČNÍ KÁMEN~náramek z přírodního broušeného minerálu

Vyprodáno NOVINKA

Jemný, ale energeticky silný? Tvá duše si vybrala správně! Energetický náramek z přírodního broušeného minerálu slunečního kamene s hrotem křišťálu.

Náramek je vyroben z přírodních minerálů, a jelikož jsou minerály jedinečnými bytostmi, může se lišit jejich tvar, velikost a zabarvení. Navlečeno na kvalitní pružence. Kovové korálky a přívěsky jsou vyrobeny z chirurgické oceli (zlaté komponenty pozlacené 24kt zlatem).

INFO: Univerzální velikost S (16-17 cm). Navlečeno na pružence.

Velikost korálků: 3 mm

350,00 Kč

KŘIŠŤÁL

Je bezbarvý křemen, přírodní forma oxidu křemičitého.

SÍLA • OCHRANA • LÉČENÍ | Je známý jako "mistr léčitel" a zesiluje energii a myšlení, stejně jako účinky jiných krystalů. Absorbuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Odebírá negativní energii všeho druhu, neutralizuje záření, včetně elektromagnetického smogu. Vyvažuje a revitalizuje fyzické, duševní, emocionální a duchovní roviny. Čistí a posiluje orgány a jemná těla a působí jako hluboký čistič duší, který spojuje fyzický rozměr s myslí. Zvyšuje naše psychické schopnosti. Po fyzické stránce stimuluje imunitní systém a přivádí tělo do rovnováhy. Čakry: všechny. 

SLUNEČNÍ KÁMEN

Sluneční kámen je odrůda živce.

OPTIMISMUS • SEBEDŮVĚRA • ŽIVOTNÍ SÍLA | Sluneční kámen je zdrojem optimismu a dobré nálady. Podporuje osobní sílu a přijetí sebe sama takové jací jsme. Násobí sexuální energii a obohacuje partnerské vztahy. Přináší životní sílu, odolnost a sebedůvěru. Podněcuje pravdu, sebeovládání a úspěch. Zrovna tak, jak se třpytí miliony zlatých slunečních paprsků, tak velkého bohatství pomáhá sluneční kámen dosáhnout. Přitahuje štěstí a hojnost. Sluneční kámen vštěpuje dobrou přírodu, zvyšuje intuici a umožňuje skutečnému já šťastně prosvítat. Rozptyluje strach, zmírňuje stres a zvyšuje vitalitu. Podporuje nezávislost a originalitu. Obzvláště nápomocni těm, kteří mají potíže říci "ne" ostatním. Sluneční kámen usnadňuje sebeposílení a nezávislost. Působí jako antidepresivum. Zvyšuje sebeúctu a sebedůvěru. Podporuje optimismus a nadšení. Stimuluje samoléčící se schopnosti. Na fyzické úrovni sluneční kámen léčí chronické bolesti v krku, snižuje napětí žaludku a zmírňuje vředy. Léčí chrupavky a problémy s páteří. Čakry: všechny