SPOJENÍ S PŘÍRODOU ♡ macramé amulet s mechovým achátem

Vyprodáno Oblíbené ★

Macramé amulet - náhrdelník s minerálním kamenem opleteným technikou macramé. Pomáhá Vám na Vaší osobní a duchovní cestě, rozvoji a posiluje Vaše energetické pole spjat s přírodou, schopnost obnovy narušené rovnováhy, osvěžuje duši a ukazuje vše krásné okolo.

Náhrdelník vyroben z přírodního minerálů opletený kvalitní brazilskou nylonovou šňůrou - z důvodu vysoké pevnosti a odolnosti díky vosku (při ušpinění stačí otřít vlhkým hadříkem), se šňůra netřepí a šperky z ní mají opravdu nekonečnou životnost! Doplněn o minerální broušené korálky zeleného fluoritu a zlaté korálky z chirurgické oceli.

Lze nosit jako klasický náhrdelník nebo choker díky variabilnosti stahovacího uzlíku.

Délka: variabilní (max. délka cca 35 cm)

Zapínání: stahovací uzlík

Pouze jeden jedinečný kus aneb kupuješ to, co vidíš.♥

790,00 Kč

MECHOVÝ ACHÁT

Mechový achát je tradičně silně spjat s přírodou, udává se, že má schopnost obnovy narušené rovnováhy, osvěžuje duši a ukazuje vše krásné okolo. O tomto kameni se traduje, že je kamenem hojnosti, že přitahuje bohatství, štěstí a nové přátele, v Indii je často nošen lidmi v obchodě. Udává se, že pomáhá snižovat citlivost na počasí, že symbolizuje nové počátky a potlačuje duchovní bloky a spoutání. Prý též zlepšuje sebedůvěru a posiluje pozitivní vlastnosti, potlačuje strach a hluboko zakořeněný neklid. Po staletí je považován za kámen, který pomáhá rozvíjet sílu a schopnost vycházet s lidmi. Též má údajně pomáhat dosáhnout citové rovnováhy.