~TURMALÍN~náramek z přírodního broušeného minerálu

Vyprodáno NOVINKA

Jemný, ale energeticky silný? Tvá duše si vybrala správně! Energetický náramek z přírodního broušeného minerálu turmalínu (melounového).

Náramek je vyroben z přírodních minerálů, a jelikož jsou minerály jedinečnými bytostmi, může se lišit jejich tvar, velikost a zabarvení. Navlečeno na kvalitní pružence. Kovové korálky a přívěsky jsou vyrobeny z chirurgické oceli (zlaté komponenty pozlacené 24kt zlatem).

INFO: Univerzální velikost S (16-17 cm). Navlečeno na pružence.

Velikost korálků: 3 mm

350,00 Kč

TURMALÍN

Název "turmalín" pochází ze singhalského (Srí Lanka) slova "touramali", což znamená "různorodý drahokam". V souladu s názvem mívá různé zbarvení. Turmalín je přírodní minerál, v němž se zrcadlí všechny barvy


OCHRANA • UZEMNĚNÍ | Turmalín pomáhá pochopit sebe i ostatní. Podporuje sebevědomí a snižuje strach. Přitahuje inspiraci, soucit, toleranci a prosperitu. Vyvažuje pravo-levé (lateralitu) strany mozku. Turmalín je kámen ochrany a silné energie. Podporuje harmonii a čistí prostor. Je to strážce našeho domova i dobré nálady. Vnáší do života řád a dělá prostor pro světlo i optimismus. Vede nás k sebezáchovnému chování, radosti i síle postavit se sám za sebe. Díky řadě barevných variací působí na mnoha úrovních. Na fyzické úrovni pomáhá léčit paranoiu, překonává dyslexii a zlepšuje koordinaci rukou a očí. Uvolňuje napětí, svalového tonusu. Vyvažuje mužsko-ženskou energii v těle. Zvyšuje energii a odstraňuje blokády.

. Čakry: kořenová