VITÁLNÍ ENERGIE ♡ minimalistické náramky z broušených minerálů

Na výběr více variant

Minimalistický náramek z přírodních broušených minerálů navlečených na vlasci s klasickým zapínáním. Komponenty včetně přívěsku jsou vyrobeny z chirurgické oceli, tudíž nedochází k jejich zčernání a jsou vhodné i pro alergiky.


VIBRAČNÍ ENERGIE ČERVENÉ BARVY

Symbolizuje vitální energii, oheň, vášeň, sebevědomí a veškeré mezilidské vztahy. Probouzí spontánnost v rozhodování, zdravé riskování a odvahu. Podporuje sexuální energii, vášně, emoce a dokonce můžeme díky ní probudit vlastní vědomí.

Velikost náramku: S (16-17) až M (18-19 cm) díky trojkroužkovému prodloužení. 

Zvolte si variantu:

490,00 Kč

GRANÁT

Granát se vyskytuje v mnoha barevných podobách dle příměsí minerálů. Je známo 15 odrůd granátu!

VITALITA • SEXUALITA • SEBEDŮVĚRA | Zvyšuje vitalitu a chuť do života, dodává potřebný klid, zvyšuje sebedůvěru, dodává optimismus, tlumí deprese. Je dárcem životodárné energie, sexuální vitality a vášně, fantazie bez hranic, touhy poznávat dosud neznáme. Je oporou v kritických životních situacích. Na fyzické tělo působí tak, že aktivuje celý náš organismus, srdeční činnost, reguluje krevní oběh a tlak, podporuje tvorbu červených krvinek, zmírňuje revmatické bolesti, vnitřně posiluje funkci jater a sleziny, zevně hojí kožní zánětlivé onemocnění. Příznivě působí i na klouby a aktivuje sníženou schopnost pohybového aparátu. Posiluje ochablé svalstvo. Dále léčí čich, impotenci a neplodnost, pozitivně ovlivňuje zrak, léčí ledviny, slezinu a slinivku břišní. Blahodárně působí na srdce i plíce, léčebně působí na páteř. Regeneruje DNA, pomáhá vstřebávat minerály a vitamíny. Granát regeneruje tělo, podněcuje metabolismus, je užitečný při léčbě rakoviny, revma a následky mozkové příhody. Čakry: kořenová, srdeční.

RUBÍN

Rubín je druh korundu, který obsahuje stopové prvky chromu, který mu dodává výraznou červenou barvu. 

SEXUALITA • MOTIVACE • BOHATSTVÍ | Je to kámen bohatství i ochrany. Vytváří štít proti všem druhům útoků. Představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje motivaci, směruje k realistickým cílům, vybízí nás vydat se za svým štěstím, zastavuje zlost a negativní energie a přeměňuje je v pravý opak. Dodává odvahu, navozuje pozitivní stav mysli a pomáhá tvrději čelit útokům během hádek a názorových střetů. Na fyzické úrovni předcházení střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je. Čakry: kořenová, srdeční