Péče o šperky z minerálů


Péče o šperky z minerálů a polodrahokamů

O náramky je třeba se správně starat, abychom naplno využili jejich úžasných vlastností. Kámen, který je schopen dávat i přijímat energii a pohlcovat špatné vlivy, je potřeba správně čistit. Před prvním nošením šperku z minerálů, šperk řádně omyjte pod tekoucí vodou aby se zbavil všech negativních energií které se na něj cestou k vám "nalepily". Potom nechte minerály oschnout. Pro lepší působení harmonizačních účinků, kameny nabijte několik minut na slunci nebo v měsíčním světle.

O náramky je třeba se správně starat, abychom naplno využili jejich úžasných vlastností. Kámen, který je schopen dávat i přijímat energii a pohlcovat špatné vlivy, je potřeba správně čistit.

Před prvním nošením šperku z minerálů, šperk řádně omyjte pod tekoucí vodou aby se zbavil všech negativních energií které se na něj cestou k vám "nalepily". Potom nechte minerály oschnout. Pro lepší působení harmonizačních účinků, kameny nabijte několik minut na slunci nebo v měsíčním světle. O náramky je třeba se správně starat, abychom naplno využili jejich úžasných vlastností. Kámen, který je schopen dávat i přijímat energii a pohlcovat špatné vlivy, je potřeba správně čistit. Před prvním nošením šperku z minerálů, šperk řádně omyjte pod tekoucí vodou aby se zbavil všech negativních energií které se na něj cestou k vám "nalepily". Potom nechte minerály oschnout. Pro lepší působení harmonizačních účinků, kameny nabijte několik minut na slunci nebo v měsíčním světle.

  1. čištění (klikni)
  1. nabíjení (klikni)

Na co si dát pozor

Šperky z minerálních kamenů a polodrahokamů by neměly přijít do styku s parfémy, kosmetikou, chemickými přípravky, aerosoly, mořskou vodou, oleji, agresivním potem atd. Šperky doporučuji sundavat při koupání (neplatí v případě, že chcete šperk vyčistit od přebytečné energie pod proudem studené vody), plavání, slunění, v sauně či při fyzických cvičeních. Všechny uvedené situaci by u mnohých minerálů mohly vést ke zmatnění barvy, změně zabarvení či jejich jinému poškození (výše zmíněné situace se nepovažují za výrobní vady).