Jsem zpět! Aneb tvořím v nové energii

29.10.2023

Je tomu tak! Již nějaký čas tvořím. Zatím po malých krůčcích, pozvolna, kdy volná chvíle a maličká Jovi dovolí, ale tvořím! S novou energií, s takovou, jaká tu ještě nebyla. Těhotenství pro mne bylo období plné ženské energie, velké energie a vnitřní síly, která se velmi promítala do toho, co jsem tvořila a já si říkala, jak moc si přeji a chci tohle období a to, co z něj vyzařovalo, uchovat v sobě, aby tvorba, kterou jsem v ten čas tvořila neztratila onu energie. Ztratila se. 

S mateřstvím však přišla naprosto nová a jedinečná energie, která už nejde udržet na uzdě a po šestinedělí krájím každou volnou chviličku, abych ji mohla propouštět ven. Někdy tvořím sama, zavřená v dílničce se zapálenou svíčkou nebo doutnajícím palo santem a hudbou, někdy venku v přírodě u jezera Milada s kočárkem a spinkající Jovi a někdy jsme na lavičce v parku pozorujíc padající podzimní listí...Prožívám nádherné období plné změn, jiné formy lásky, která mě učí dozvídat se mnoho nového o sobě samé.

Kde se ještě letos potkáme?

Dlouho jsem váhala, především kvůli maličké, ale nakonec jsem poslechla své srdce a jiskru v očích Jovinky a přijala jsem nabídku zúčastnit se předadventního prodejního setkání v Mostě 25.11. v Kavárně V Duchu ♥ Kam Vás touto cestou srdečně zvu! Budete moci nakoupit nové výrobky z mé tvorby a tvorby dalších úžasných duší.

E-shop se otevře ještě před Vánoci

Po posledním letošním jarmarku v Mostě pro Vás ještě otevřu e-shop s posledními novinkami letošního roku, které budou ochutnávkou nové tvorby, kterou po novém roce vypustím do světa. Budete tedy mít tak možnost sehnat první kousky k Vánocům nejen pro sebe, ale i pro ty, kteří jsou Vašemu srdci nejblíže.


Děkuji Vám za Vaši dlouholetou důvěru.

S vděčností, natěšená Adél.


Chceš načerpat maximum, inspirovat se, umět lépe SPOLUpracovat s krystaly, mít přístup ke slevovým kódům, dárkovým poukazům...a zkrátka o nic nepřijít? Staň se součástí mé online komunity ještě dnes ♥.