ZÁVĚSNÉ RADOSTI

Čakrové závěsy pro harmonizaci těla, duše a prostoru, afirmační krystalové závěsy s poselstvím, aroma závěsy s bukovými korálky napuštěnými éterickými oleji, lapače snů pro klidné snění...

MINERÁLNÍ ŠPERKY

Šperky z minerálů tvořeny Vyšším Já v limitovaném počtu. Koho si zavolají, toho budou. Tvořím výhradně z kvalitních materiálů - minerálních kamenů pro vědomé spojení a léčení, kvalitní nylonové šňůry, přívěsků z chirurgické oceli nebo s pozlacením 24kt zlatem.

OSOBNÍ KRYSTALY

Osobní krystaly pro Tvou duši, tělo a domov. Surové kameny, tromly, ale také drúzičky, které se vyplatí mít nejen doma, ale i například u sebe v kapse, kabelce či batohu. Vhodné k nabíjení vody, meditaci i do Vašich osobních oltářů, prostě a jednoduše pro všechny, které chtějí s kameny vědomě pracovat.

ROLL-ONky

Aromaterapeutické roll-onky s krystaly aneb roller vonítka s příjemnou vůní a krystaly, jejichž spojení má vliv nejen na tělo a duši, ale pomůžou Vám se sebedůvěrou, sebeláskou, depresemi atd. 

RITUÁLNÍ LAHVIČKY

Rituální lahvičky aneb kouzlo ve skle. Ochranné lahvičky na zavěšení, osobní lahvičky ke každodennímu použití i kouzelné lahvičky do Vašich oltářů z minerálních kamenů, bylinek a květů.

OBRÁZKY

Autorské akvarelové obrázky tištěné na polomatný silný foto papír UV-odolnými inkousty pro harmonizaci těla a duše.

LÁTKOVÉ TAŠKY

Látkové tašky vyrobeny ze 100% bavlny s ručně kreslenými motivy pro všechny luční víly v širokém okolí. Aneb jde to i (eko)logicky!

DALŠÍ RADOSTI

Další radosti pro registrované uživatelky v podobě dárkových poukazů, pracovních listů pro osobní růst, afirmační texty pro vědomý život, autorské obrázky v digitální podobě...