VAŠE SLOVA

Dnes mi od tebe přišel balíček. Věděla jsem, ze bude krásný, ale to jak nádherně jsi to zabalila? A ta zpráva co vyzařuje jak z tvých překrásných věcí, tak na kartičkách přece musí zlepšit den úplně každému. Je vidět, že ti dělá neskutečnou radost tvořit a to se projevuje i v tom samotném vzhledu. S jakou něžností jsi to balila. Děkuji, že jsi. Že jsem zrovna v tomto životě s tebou, že zrovna JÁ jsem ta, která má možnost se dotknout alespoň na okamžik tvé něžné duše... děkuji ze srdce.

Veronika

Je to nádhera! Opět. Děkuji i za dárečky k balíčku v podobě krystalů a samolepek.

Hanka

Moc Vám děkuji za nádherné krystalové závěsy pro děti a pro mne. A děkujeme i za přidané dárečky!

Markéta

Ještě jednou Vám moc děkuji za čakrový krystalový závěs.Opravdu má sílu a plní co má, vše se obrací tam, kam si přeji...

Ivanka

Poprvé jsem objednávala dárky k vánocům, a když přišly, hned jsem věděla, že tohle potřebuji také...Tak jsem objednala a přišel nádherný balíček a pro mne jako dárek úžasný křišťál! Moc Vám děkuji, ani nevíte, jak mi to zvedlo náladu.

Alena

Panebože! Ty náhrdelníky a náramky jsou naprosto úžasné a překrásné. Děkuji Vám!

Jana

Mám od Vás printy obrázků a ty jsou tedy dokonalé. Vaši tvorbu sleduji už dlouho..Úžasné!

Hanča

Adélko, balíček v pořádku dorazil. Děkuji za jeho krásný obsah... svíčky jsou naprosto úžasné. Mějte se krásně, ať se vám daří a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Martina