O MNĚ 

Krásný den, jmenuji se Adélka....

Jsem tvořílek, milovnice kamenů, vůně dřeva a přírody, věčný snílek, Blíženec se vším všudy, věčný (ne)štastný student, skoro jogínka, kočičí máma, víla lesní i luční...

Pocházím ze Severních Čech, kde momentálně žiji se svým přítelem muzikantem a naším flegmatickým kocourem Quidem. Učím v mateřské škole a dálkově studuji na vysoké škole, při které se snažím skloubit svůj sen a vášeň ke tvoření se statusem vysokoškolačky a paní učitelky.

,, Pokud netvořím doma ve skromné s Láskou vytvořené dílničce, tvořím na chalupě v malebném údolíčku uprostřed lesů, na kterou si jezdím vyčistit svou přemyšlenkovanou hlavu, a která se stala mým druhým domovem - prožila jsem zde celé své dětství."

Tvořit věci srdcem a mít na ně dostatek času a energie. Kvantita výrobků je jedna věc, ale občas se stane, že se tvorba dostane a přeroste tam, kde jste ji vlastně vůbec nechtěli mít. Měním kvantitu v kvalitu, protože aby člověk mohl tvořit jedinečnost, nemůže tvořit stovky kousků za den, honit se, stresovat. Musí se zastavit, vnímat sám sebe a předávat klid ze svého vnitřního světa do toho, co mu vzniká pod rukami...


A tak s vědomím toho, že Vám domů nedorazí pouze krásný šperk, lapač snů nebo jiná dekorace, tvořím v krajině svého Srdce a dávám kus sebe do každého výrobku, a s vděčností Vám dávám možnost přinést si domů veškerou mou energii, Lásku a čas věnovaný pokladům Ručně vytvořeného světa. 

Má "veřejná" tvorba začala v roce 2018 - v té době jsem studovala na fakultě životního prostředí, na které jsem došla k názoru, že ekologii a ochranu životního prostředí chci studovat spíše mimo zdi fakulty, a proto jsem se rozhodla vyrábět mé první látkové tašky a začala tvořit svůj sen. Nebudu Vám lhát, hodně dlouho jsem se hledala a to ať už v osobním životě, tak v tom "ručně vytvořeném". 

Byly tu však věci, které mne však nikdy neopouštěly, byla mi doslova v patách v každé mé životní etapě - bylo to volání a Láska k tvoření, přírodě a minerálům. Tvořit rukama, ztvárňovat vize mého vnitřního Světa... A byla to právě Láska a vztah k podstatě přírody, životu a minerálům, která dala vzniku RUČNĚ VYTVOŘENÉMU SVĚTU.