Vítej v mém světě, jmenuji se Adélka....

Pocházím ze Severních Čech, kde momentálně ku spokojenosti žiji se svým milým muzikantem a naším kocourem Quidem, kočičkou Quintou a naším malým zázrakem, který nosím pod srdcem. Abych toho neměla málo a má duše našla spokojenost a nacházela se v harmonii, učím v mateřské škole a snažím se tak skloubit svůj sen a vášeň ke tvoření se statusem paní učitelky.

Jsem holka z lesa, tvořílek, milovnice kamenů, přírody, věčný snílek, Blíženec se vším všudy, skoro jogínka, kočičí máma, víla lesní i ta městská...

,, Pokud netvořím doma ve skromné s Láskou vytvořené dílničce, tvořím na chalupě v malebném údolíčku uprostřed lesů, na kterou si jezdím vyčistit svou přemyšlenkovanou hlavu, a která se stala mým druhým domovem - prožila jsem zde celé své dětství."

Jak to začalo

Určité spojení s energií minerální říše jsem cítila již v dětství, kdy mě má babička s krystaly poprvé seznámila a uvedla je do mého života. Vše se postupně prohlubovalo a já začala, již jako dítě, využívat většinu jejich darů v podobě různorodých energií a vlastností ve svůj prospěch. Mechový achát. To byl můj první kámen, který jsi mne v mých 9ti letech poprvé zavolal. Co se týká mé "veřejná" tvorby, tak ta začala v roce 2018 - v té době jsem studovala na fakultě životního prostředí, na které jsem došla k názoru, že ekologii a ochranu životního prostředí chci studovat spíše mimo zdi fakulty, a proto jsem se rozhodla vyrábět mé první látkové tašky a začala tak postupně tvořit svůj sen. Bylo to volání a Láska k tvoření, přírodě a minerálům. Tvořit rukama, ztvárňovat vize mého vnitřního Světa.

V roce 2021 jsem si pak udělala dvojí certifikovaný kurz KRYSTALOTERAPIE, který změnil mé dosavadní vnímání krystalů, nakopl mě udělat radikální změnu ve svém životě a otevřely se mi další nové dveře a možnosti vnímání a napojení se na krystaly. 

A byla to právě Láska a vztah k podstatě přírody, životu a minerálům, která dala vzniku RUČNĚ VYTVOŘENÉMU SVĚTU. 

Tvořím v krajině svého srdce

Tvořeno z moudrosti a energie krystalů

Tvořit věci srdcem a mít na ně dostatek času a energie. Měním kvantitu v kvalitu, protože aby člověk mohl tvořit jedinečnost, nemůže tvořit stovky kousků za den, honit se a stresovat. Krystaly jsou moudrými a láskyplnými bytostmi, které nám matka Země přináší. Skrze napojení se na minerální říši tvořím s láskou a při tvorbě vnímám jejich dary v podobě osobitých energií a poselství. A tak s vědomím toho, že Vám domů nedorazí pouze krásný šperk, čakrový závěs nebo sójová svíčka, tvořím v krajině svého Srdce, dávám kus sebe do každého výrobku, a s vděčností Vám dávám možnost přinést si domů veškerou mou energii, Lásku a čas věnovaný pokladům Ručně vytvořeného světa.