Krásny den Tobě, jmenuji se Adélka.
Pocházím ze Severních Čech, kde momentálně žiji se svým přítelem muzikantem a naším flegmatickým kocourem Quidem. Studuji učitelství pro mateřské školy a s vidinou učitelky v lesní MŠ  se snažím skloubit skloubit svůj sen a vášeň ke tvoření s každodenním statusem vysokoškolačky. 

Pokud netvořím doma ve skromné s Láskou vytvořené dílničce, tvořím na chalupě v malebném údolíčku uprostřed lesů, na kterou si jezdím vyčistit svou přemyšlenkovanou hlavu, a která se stala mým druhým domovem - prožila jsem zde celé své dětství.

Jsem tvořílek, milovnice kamenů, vůně dřeva a přírody, věčný snílek, Blíženec se vším všudy, věčný (ne)štastný student, skoro jogínka, kočičí máma, víla lesní i luční...

Má "veřejná" tvorba začala v roce 2018 - v té době jsem studovala na fakultě životního prostředí, na které jsem došla k názoru, že ekologii a ochranu životního prostředí chci studovat spíše mimo zdi fakulty, a proto jsem se rozhodla vyrábět mé první látkové tašky a začala tvořit svůj sen. Nebudu Vám lhát, hodně dlouho jsem se hledala a to ať už v osobním životě, tak v tom "ručně vytvořeném". Byly tu však věci, které mne však nikdy neopouštěly, byla mi doslova v patách v každé mé životní etapě - bylo to volání a Láska k tvoření, přírodě a minerálům. Tvořit rukama, ztvárňovat vize mého vnitřního Světa.. .A byla to právě Láska a vztah k podstatě přírody, životu a minerálům, která dala vzniku RUČNĚ VYTVOŘENÉMU SVĚTU.