PLATBA A DOPRAVA

DOPRAVA

Ač se jevím a vypadám jako klasický e-shop a e-shopem doopravdy jsem, odesílání objednávek probíhá trošku jinak. Tvorba je mou vášní, posláním a radostí, a jelikož se do posledního detailu jedná o ruční práci, může se stát, že se odeslání objednávky pozdrží. I přesto, že mám svou práci učitelky v mateřské škole, studium na vysoké škole a tvorbu po těch letech v symbióze a harmonii, odesílám maximálně 2-3 do týdne. Pokud se jedná o objednávku, která spěchá, nebojte se mi prosím ozvat do zprávy k objednávce - vždy se Vám maximálně snažím vyjít vstříc.

Platba probíhá vždy předem na účet (č.2249178014/3030) dle přiložené faktury v e-mailu. Platbu provádějte pokud možno ihned po vytvoření objednávky - platba ovlivňuje dobu odeslání.


Zásilkovna

Balíčky jsou odesílány skrze Zásilkovnu s možností vyzvednutí na pobočce. Cena: 79 Kč ( na dobírku +25 Kč). 

INFO: Zásilka je na pobočce Zásilkovny uložena pouze po dobu 5 dnů. Poté je vrácena zpět odesílateli bez možnosti vrácení peněz.

Zásilkovna - Slovensko

Balíčky jsou odesílány skrze Zásilkovnu na Slovensko s možností vyzvednutí na pobočce. Cena: 95 Kč ( na dobírku +25 Kč). 

INFO: Zásilka je na pobočce Zásilkovny uložena pouze po dobu 5 dnů. Poté je vrácena zpět odesílateli bez možnosti vrácení peněz.

Osobní předání

Osobní předání probíhá v Ústí nad Labem, vždy dle předchozí domluvy po e-mailu nebo telefonicky. Vždy se Vám po přijetí Vaší objednávky co nejdříve ozvu a domluvíme se na místě a čase setkání.

PLATBA

Předem na účet

Platba probíhá vždy předem na účet (č.2249178014/3030) dle přiložené faktury v e-mailu. Platbu provádějte pokud možno ihned po vytvoření objednávky - platba ovlivňuje dobu odeslání.


Na dobírku

Platba na výdejním místě Zásilkovny (hotově nebo kartou). 

INFO: U balíčků odesílaných na Slovensko probíhá platba pouze na dobírku!


KDY MI BALÍČEK DORAZÍ?

Balíček k Tobě dorazí max. do 2-3 pracovních dnů od potvrzujícího emailu o odeslání (kontrolujte spam a hromadné zprávy, stává se, že tam potvrzení často zapadnou), i přes to, nemohu rychlost doručení dopravci garantovat. 

Pokud Vám přišel potvrzující e-mail o odeslání balíčku, ale doba dodání je delší než 5 pracovní dnů, neváhejte mne kontaktovat.

ZABABALENO S LÁSKOU A V SOULADU S PŘÍRODOU

Jelikož jsme všichni z nás propojeni s Matkou Zemí, výrobky se snažím, v rámci ochrany naší planety, balit co možná nejvíce ekologicky - v souladu s přírodou. 

  • Menší šperky (náušnice, náramky, náhrdelníky) a rollonky k Vám dorazí v dárkové kartonové krabičce vyrobené ze 100% recyklovatelných papírových krabiček, které jsou vyrobeny z přírodních FSC materiálů. Krabičky jsou dále vloženy do kartonové ochranné krabice, aby byla chráněna a bylo tak zachováno dárkové balení.
  • Větší výrobky (krystalové závěsy a svíčky) jsou baleny do kartonových dárkových krabic. Pokud se jedná o větší objednávku  zrecykluji krabičky a krabice, ve kterých mi chodí materiál nebo se najdou v domácnosti z jiných balíků.

Balíčky jsou vystlány dřevitou vlnou, aby byla zajištěna ochrana výrobků. Používám i bublinkové fólie z jiných balíčků - recykluji. 


Dárek ZDARMA ke každé objednávce 

Ke každé objednávce, nehledě na velikost a obsah balíčku, dostanete zdarma dáreček v podobě minerálního kamene - dle mého intuitivního výběru a afirmační kartičku.

Doprava ZDARMA k objednávce nad 2000 Kč

Při objednávce v hodnotě nad 2000 Kč jako pozornost a velký DÍK neplatíte dopravu.