Rozhovor pro Korálky.cz

25.04.2021

Myslím si, že nikomu z Vás nemusím internetový obchod korálky.cz dlouze představovat a věřím, že skoro každý kdo tvoří, zavítal na jejich stránky a zakoupil zde materiál na tvoření. Korálky.cz  nabízí nejrůznější korálky a perle, český rokajl, bižuterní komponenty, ale také minerální korálky, návlekový materiál a hobby potřeby.

Co vás na podnikání a tvoření baví a co naopak?

Volnost a svoboda. Jsem srdcař a tvořím proto, že můžu a mám možnost sdílet svůj vnitřní svět ve výrobcích, které mi vznikají pod rukama, ne proto, že musím, jak po nás často okolí chce. Všeobecně mě na tom vlastně baví už jen ta možnost živit se tvorbou a tím, co vlastně děláte ze všeho úplně nejraději. Ale tuhle možnost volby o svobodě duše máme vlastně každý. A co mě naopak nebaví? Ta nikdy nekončící hromada papírů spojená s účetníctvím!  

Nová rubrika VLASTNORUČNĚ S....

Součástí jejich e-shopu je i BLOG, jehož součástí se stala i nová rubrika VLASTNORUČNĚ S...., která čtenářům a především začínajícím tvůrcům přineseme sérii rozhovorů s těmi, kteří už úspěšně podnikají a mají možnost předat pohled z druhé strany, nějaké rady i odvahu. Vím, že spousta z Vás, které na instagramu sleduji se  tvořením úplně nebo částečně živí, a taky že spoustu z vás by chtělo začít se svými výtvory podnikat, a proto jsem byla velmi vděčná, když se mi v mejlu objevila nabídka býti prvním hostem této nové rubriky! ♥

Korálky.cz byl vlastně první e-shop, ve kterém jsem si objednala své první přívěsky a další komponenty na minerální náramky. Za ty roky jsem vlastně, co se týká přívěsků nepřesedlala a zůstala věrná právě jim. 

Žádost o rozhovor pro jejich novou rubriku na webu VLASTNORUČNĚ S....mě samozřejmě, jak už to tak u mne bývá, neskutečně mile překvapila, a tak se nová rubrika na jejich blogu poprvé otevřela zrovna s mým malým a skromným Ručně vytvořeným světem. 

Děkuji moc za příjemnou spolupráci a Vám všem přeji příjemný a láskyplný rozhovor o mém poselství v tvorbě.