Tvorba pozastavena na dobu neurčitou

02.08.2023

A je to tady…E-shop bude tímto oficiálně od 21.8. 2023 UZAVŘEN na dobu NEURČITOU. Od tohoto datumu nebudou přijímány objednávky z e-shopu a taktéž ani tak objednávky na výrobu na přání (osobní japa maly, macramé amulety a náramky).

Poslední objednávky 

OBJEDNÁVKY přijímám do neděle 20.8. - ať už se jedná o výrobky z e-shopu nebo tvorbu na přání. Od pondělí 21.8. již bude e-shop uzavřen a nebude možnost objednávat ~ bude sloužit jen na kukandu!👁️👁️

Proč a co bude dál? 

Blíží se poslední dny, kdy jsme ještě holky společně 2v1 a chci si tímto užít poslední chvíle , co možná nejintenzivněji, a zároveň mít dost času na Vaše poslední objednávky na nějakou dobu.🙏🏼✨

Tvorba je pro mne něco, co mne udržuje v rovnováze, a proto uvidíme, jak si vše sedne, jak se sladíme, kolik bude energie a prostoru pro další tvorbu, pro kterou mám již teď v plánu spoustu novinek. I přesto, že vím, že nebudu NEtvořit navěky a opět se vrátím, je to pro mne velmi zvláštní pocit "ukončit" něco, co dělám denně, 24/7, nonstop již tolik let!🙏🏼 Jste mou srdeční záležitostí a za ty dlouhé roky zde vznikly krásná a pevná přátelství, které pro mne znamenají mnoho!

Jsem neskutečně vděčná za vše, co mi Ručně vytvořený svět přinesl, přináší a přinášet bude…A než se tady pod vlivem všech navalujících se hormonů opětovně rozpláču, chci Vám všem poděkovat za to, že jste a že tu jste se mnou. Jste nedílnou součástí a bez Vás by má tvorba a vize toho, co do ní vkládám, neměla smysl.


Děkuji Vám ze srdce, objímám Vás každou do jednoho a přeji Vám překrásný nadcházející čas a období.

S láskou, vděčností, úctou a natěšená až se vrátí, Vaše Adél.❤️