Japa mala s českým dřevem ✧ výroba na přání

Výroba na míru

Japa Malu na přání vytvořím jen pro Tebe, pro Tvou duši, na míru Tvé energii k podpoře Tvých momentalních potřeb. Potřebuješ se najít? Nevíš, co v životě hledáš, na co se soustředit, na čem zapracovat nebo kam se posunout? Stojíš právě teď na životní křižovatce a hledáš vedení a pomoc?

Osobní japa mala pro Tebe je ta pravá. U osobní mály stačí mít pouze oči, srdce a dušu dokořán.

Vyrobena ze složení přírodních minerálních korálků o průměru 6 mm, které společně vybereme na míru Tvým potřebám a ručně vyráběného guru korálku z českého dřeva, který svou energií doplní, podtrhne a doladí celkovou sílu Tvé japa maly.  

Pokud víš, co potřebuješ, hledáš, co očekáváš a co se Ti líbí, vyber si z nabídky hotových japa mal.

INFO: Jak objednat svou osobní japa malu na přání si přečti níže. Uvedená cena na e-shopu je pouze zálohou! 

Zvolte si variantu:

1 000,00 Kč

Cena osobní Japa maly

Cena výroby osobních Japa mal s guru korálky z českého dřeva a přírodních minerálů je pevná a její částka je 2200,- (v případě, že si do své osobní japa maly budete přát dražší minerály, může být celková cena vyšší - o ceně jste informováni vždy předem ♥). ZÁLOHA: Uvedená cena 1000,- na e-shopu je zálohou, zbytek částky je doplácen po zaslání návrhu osobní japa maly, našeho společného doladění a odsouhlasení návrhu.

Jak objednat, pokud...?

Mám již svou vizi a představu

Pokud máte svou vlastní vizi a představu - tedy víte, jaké druhy minerálu si do svého osobního Japa maly přejete, napište mi veškeré informace do poznámky k objednávce a společně doladíme Vaši japinku k dokonalosti. Mějte se mnou prosím strpení, pokud neodpovím ihned po odeslání objednávky - snažím se každé objednávce věnovat co nejvíce svého možného času - co mi ruce a energie stačí. ♥

Volá mě, ale stále ještě nemám jasno...

Pokud cítíte volání, ale nevíte si rady, napište mi veškeré informace, které by mi pomohly s napojením se na Vás a Vaše potřeby, které je potřeba zhmotnit, do poznámky k objednávce (např.: v jaké životní fázi se momentálně nacházíte, co potřebujete potlačit nebo naopak podpořit...) a společně doladíme Vaši japku k dokonalosti. Mějte se mnou prosím strpení, pokud neodpovím ihned po odeslání objednávky - snažím se každé objednávce věnovat co nejvíce svého možného času - co mi ruce a energie stačí. ♥

Jak dlouho trvá výroba?

Výroba osobního Japa maly je z časového pohledu velmi individuální. Záleží na rychlosti naší společné komunikace, materiálu k tvorbě, který budu mít skladem nebo budu muset objednávat (zejména minerály a polodrahokamy, protože ne vždy mám momentálně veškeré minerály u sebe v dílničce), na druhů minerálů/polodrahokamů a také podle počtu objednávek. Výroba se tedy pohybuje od 1-3 týdnů.

Součást balení

Osobní Japa mala k Vám dorazí v jutovém a nebo bavlněném dárkovém pytlíčku uložené v dárkové kartonové krabičce vyrobené ze 100% recyklovatelných papírových krabiček, které jsou vyrobeny z přírodních FSC materiálů. Součástí balení je kartička s informacemi o daných minerálech/polodrahokamech a českém dřevě. Krabičky jsou dále vloženy do kartonové ochranné krabice, aby byla chráněna a bylo tak zachováno dárkové balení.