Čistím a nabíjím pro Vás

Každý kámen, minerální korálky a hotové výrobky chodím vždy před tvoření a po tvoření čistit do řeky, potůčků & pramenů v lese, od přebytečné energie, která se na ně v průběhu cesty ze skladů, obchůdků a následného tvoření nalepí. Čištění kamenů je strašně důležitá věc, která je zároveň tou dost často podceňovanou. Kdybychom si však uvědomili a věděli, jak rozsáhlou mají kameny paměť, člověk by se k nim choval jinak. Každý kámen si pamatuje místa, kde se nacházel, všechny, kdo se ho dotkli, stejně tak jako všechny energie, které ho kdy obklopovaly.

Kameny pro Vás po vyčištění nabíjím dle konkrétního dne a situace - slunečním světlem nebo za pomoci měsíčního světla v rámci úplňkových dnů. 

KAMENY A JEJICH VLASTNOSTI

Od pradávna se lidé snažili různými metodami docílit uzdravení - duševní i fyzické. Jednou z nich byla i terapie, při které používali drahé kameny, léčivé minerály, nerosty a krystaly, které v sobě koncentrují energii Matky Země, která má pozitivní účinky na ozdravné procesy v našem těle a duši. 

KAMENY A ČAKRY

Aby bylo lidské tělo zdravé, je třeba, aby jeho čakry byly v rovnováze, správně fungovaly a přijímaly bioenergii. Výběrem vhodných léčivých kamenů a minerálů můžeme dojít až k odblokování  jednotlivých čaker. 

KAMENY A ZVĚROKRUH

Kameny podle znamení zvěrokruhu uzemňují a zesilují nebeské energie. Každému z dvanácti znamení zvěrokruhu jsou tradičně přiřazovány konkrétní kameny. Některé spojitosti vycházejí z měsíce narození, jiné z planet spojených s tím či oním znamením, ke kterým se postupně přiřazují také nově objevované krystaly.