Japa mala s českým dřevem ✧ DUB

Jedinečná autorská japa mala s ručně vyráběným korálkem z českého dřeva, kterou jinde na českém, slovenském ani dalším zahraničním trhu nenajdete. 

Kombinace přírodních minerálů & ručně vyráběného guru korálku z dubu od českého řezbáře Vás spojí se svou pravou podstatou a láskyplně Vám pomůže otevřít Váš vnitřní svět.

Japa mala se skládá ze 108 korálků z přírodních minerálů o průměru 6 mm - afrického tyrkysu, apatitu a jednoho většího guru korálku z dubového dřeva. Každé meditační japa maly z mé tvorby mají také bohatý střapec, který vždy barevně souzní s odstínem korálků. Mezi korálky je naproti střapci navlečen malý přívěsek z chirurgické oceli.

Délka: cca 54 cm
Počet korálků: 108 ks, 1 ks GURU korálek
Velikost korálků: 6mm
Střapec: saténové šňůry

2 222,00 Kč

Příběh české japa maly

 aneb jak jsem se rozhodla vystoupit z tradičního pojetí

Jóga mne provází celým mým dosavadním životem a tvorba japa mal je pro mne po dlouhá léta srdcovou záležitostí a pod rukami mi jich v rámci mé tvorby prošly již stovky. Rozhodla jsem se vystoupit z tradičního pojetí, kdy jsou japa maly tvořeny výhradně z exotických dřevin a spojila se s úžasným českým řezbářem Honzou (knebi.com), který dle mých návrhů ručně, s láskou, bez stroje, pouze s dlátem v ruce tvoří na míru guru korálky z českých dřevin!

České stromy. České dřeviny. České dřevo. Ručně vyráběné. Jeden do jednoho. Od jabloně, po ořech, přes švestku, jasan, olši až k buku…České guru korálky. České japa maly. Jsou voňavé, každý originál v nádherných barvách a strukturách, kterými české dřeviny disponují…

Přírodní minerály a guru korálek z české dřeviny, který je ručně vyrobený s neskutečně silnou vibrací a energií.

Dorazím Ti v dárkovém balení s jutovým pytlíčkem

Součástí japa maly jsou taktéž informační kartičky a jutový pytlíček, do kterého si svou málu můžeš zabalit i na cesty, aby byla vždy při přenosu a převozu chráněna. S láskou Ti ji zabalím do dárkové krabičky vystlané dřevitou vlnou a vysypanou voňavými bylinkami a levandulí z naší zahrádky. ♥