Webovky nebo e-shop na míru, ze kterého bude cítit Tvá duše a jedinečnost...

Milá duše, pokud si se dostala až sem, nejspíše toužíš po své "virtuální vizitce", ze které bude dýchat Tvá jedinečnost, autentičnost, a která bude na první, druhý, ale i třetí pohled říkat, že jedinečnost je v dnešním, tak rozmanitém, světe opravdu možná. 

Často se na mne lidé obrací s dotazem, kde jsem si nechávala tvořit stránky/e-shop, kdo mi tvoří veškerý vizuální obsah webu a jak jsem docílila toho, že stránky opravdu působí jakožto osobní opis mé duše...A on to opravdu můj opis je, jelikož jsem si vše do puntíku tvořila sama. Vášnivě zbožňuji tento další způsob tvorby a sebevyjádření, který se odráží v celkovém vzhledu webu ♥. 

Každý z webů, který jsem dosud vytvořila, je naprostým originál navrženým tak, aby přesně odpovídal požadavkům každého klienta a aby z každé stránky sálala příjemná a autorská energie Vaší jedinečnosti. Vždy se snažím tvořit a  pracovat takovým způsobem, aby moji klienti dostali "co nejvíce za co nejméně peněz". Vždy jsem ochotná se domluvit a přizpůsobit cenu Vašim finančním možnostem a představám. Nejsem žádná velká společnost. Nejsem konkurence. Jsem tu od toho, abych i Tobě pomohla vytvořit Tvůj vlastní splněný sen - svět.

Děláš kurzy, cvičíš jógu, pořádáš ceremonie a nepotřebuješ e-shop? Ráda Ti vytvořím "virtuální vizitku" levně a rychle.

Ať už je Tvá cesta životní seberealizace na tomto světě jakákoliv a nepotřebuješ ke své prezentaci na sociálních sítích e-shop, ale přesto toužíš svou energii vloženou do všeho, co tvoříš a děláš, prezentovat někde, kde to má smysl, autorsky a originálně - bude mi potěšením vytvořit Ti jednoduchý website na míru dle Tvých představ! 

Pokud Tvá duše touží po této formě "virtuální vizitky", více informací se dozvíš níže v Otázkách a odpovědích. 


1. Co zahrnuje tvorba webu/e-shopu?

Pomoc se zakoupením domény - výběr vhodného balíčku Webnode, pomoc s následným ovládáním a správou webu, nastavení a instalace potřebných pluginů, design na míru, tvorba loga úprava vašich textů, zálohy webu i databáze, responzivní zobrazení (pro mobil/tablet), pokročilé zabezpečení webu, vaše požadované funkce, základní zaučení se systémem.

2. Za jak dlouho bude web hotový? 

Každý web, který tvořím, je neopakovatelný originál. Abych ho pro Vás dokázala vytvořit přesně na míru, vyžaduje to nějaký čas. Není proto možné přesně říci, zda budu Váš web tvořit dva týdny či dva měsíce. Vše závisí na Vašich individuálních požadavcích a rozsahu webu. Vždy se však snažím, aby byl web či e-shop hotov, co nejdříve je to možné.

3. Mohu si po vytvoření spravovat web sám/sama?

Samozřejmě, že ano! Weby vytvořím na základě vizuálního editoru Webnode, který vyniká jednoduchou a uživatelsky přívětivou správou. Nicméně jejich správa vyžaduje alespoň minimální znalosti a zkušenosti se správou internetových stránek, jelikož jakýkoliv neodborný zásah může poměrně snadno a rychle zařídit jejich nefunkčnost a nepřehlednost -  v těchto případech bohužel nejsem schopna za případné škody ručit. Nicméně Vám samozřejmě ráda vše opět zprovozním (v případě opravy webu Vám bude účtována běžná hodinová sazba 300 Kč/hod.). Zaplatit si však u mne můžete i pravidelnou měsíční správu webu, jejíž cena je 500 Kč.

4. Co když budu chtít na webu něco předělat? Mohu se na Vás obrátit?

Bude mi potěšením Vám s čímkoliv pomoci...Ano, budu zde stále pro Vás, abych Vám pomohla s jakýmikoli úpravami podle Vašeho přání. Dokončení webu je totiž často jen začátek. Ráda Vás na Vaší cestě k úspěšnému a vysněnému webu doprovodím a pomůžu Vám se dále rozvíjet. 

6. Jaká je celková cena tvorby webu na míru? 

Jednoduchý autorský web o 5 stránkách (od 5000 - 8000 Kč)

Propracovaný autorský web o 10 stránkách (od 8000 - 11000 Kč)

Jedinečný autorský web o 20 stránkách + e-shop (od 11000 - 15 000 Kč)

Ceny se mohou lišit dle dalších doplňkových služeb a konzultací. ♥ Platba společnosti Webnode za zakoupení domény a hostingu není v uvedených cenách zahrnuta. Ceny pokrývají mé služby - můj čas, energii, originální nápady a tvořivost, kterou do každého webu vkládám. 

7. Vlastním stránky u Webnode, ale chci je vylepšit. Mohu se na Vás obrátit i v rámci této pomoci?

Samozřejmě! Bude mi velkou radostí přetvořit Vaše stávající stránky dle Vašich představ a vytvořit tak webové prostředí plné harmonie a autorské energie.

8. Toužím po jednoduché "virtuální vizitce" k prezentaci mé seberealizace. Kolik mne to bude stát?

Virtuální vizitku, za kterou zaplatíš pouze mé služby a nebudeš doplácet nic další společnosti, která zajišťuje hosting či doménu, se po finanční i časové stránce vyplatí dle mého ze všeho nejlépe! Cena je 350 Kč/ hodinu - včetně veškerých doplňkových služeb (úprava Vašich textů atd.). 

Uvedená cena pokrývá mé služby - můj čas, energii, originální nápady a tvořivost, kterou do každé "virtuální vizitky" vkládám.


Ve formuláři mi můžeš poslat nezávaznou pootávku a já se Ti co nejdříve ozvu. Prosím o vyplnění všech polí, která jsou pro naši budoucí SPOLUpráci potřebné…Děkuji Ti a těším na to, co společně vytvoříme pro splnění Tvého snu.