MATEŘSTVÍ ♡ kojící náramek z říčních perel s magnetickým zapínáním

Poslední 4 ks!

Tahle strana příště! Z levého? Nebo snad z pravého?

Tuhle myšlenku již můžete vypustit z hlavy. Kojící náramek stačí přendat na tu ruku, ze které strany Vás příště čeká s Vaším malým štěstím kojení. Jedinečný a praktický náramek vyrobený pro všechny kojící maminky. Ať už jste nastávající maminka, prvorodička, maminka, kolem které již pobíhá několik radostí nebo někdo, kdo právě přivedl na svět další život, tento náramek Vám bude krásnou připomínkou, že myslíte na všechny aspekty této nové kapitoly Vašeho života.

Říční perly symbolizují kapičky mateřského mléka, které podporují silné pouto mezi matkou a dítětem, stejně jako sebelásku, pozitivitu a léčení. 

Náramek je doplněn o magnetické zapínání tudíž nehrozí přetržení náramku a jeho přendání z ruky na ruku se tak stává naprosto jednoduchým procesem.

Náramek Vám dorazí v dárkovém balení pro tu největší potěchu.

Materiál: pravé říční perly, chirurgická ocel (korálky mezidíly), bižuterní kov (magnetické zapínání), kovové lanko potažené nylonovou bužírkou

Předobjednávky probíhají od 2.10. do 15.10. - poté začne výroba a odesílání všech objednávek. 

Zvolte si variantu:

450,00 Kč

Nápad kojícího náramku vznikl při porodu mé dcery...

Je tomu tak! Na porodním sále s naší dulou jsme probíraly téma přendavání si gumičky z ruky na ruku při kojení, aby člověk nezapomněl, ze které strany naposledy kojil a mě hned napadla možnost vytvořit kojící náramek, který Vám kojení pomůže usnadnit, zpříjemnit a také poslouží jako krásná vzpomínka na toto krásné období.

Jak vybrat tu správnou velikost?


JAK SPRÁVNĚ ZMĚŘIT OBVOD ZÁPĚSTÍ?

  • Pomocí krejčovského metru anebo provázku, který můžete následně přiložit k pravítku.
  • Vždy měřte raději ruku, na které chcete náramek nosit - obvod pravé a levé ruky se může lišit.
  • Metr nebo provázek by se při měření neměl do ruky zařezávat, ani by neměl být příliš volný. Ideální je, pokud metr mírně klouže.

NEBUDE MI NÁRAMEK PŘÍLIŠ TĚSNÝ NEBO VOLNÝ?

  • Standardní velikost každého náramku najdete uvedenou v popisu konkrétního produktu. U dámských náramků je to zpravidla na obvod zápěstí 16-17 cm (S), u pánských náramků 18-19 cm (L).
  • Pokud naměřený obvod zápěstí jakkoli upravíte, nemůžu zaručit, že výsledná velikost bude vhodná. Proto, prosím, uvádějte vždy NAMĚŘENOU hodnotu v cm.

Jak dlouho trvá výroba?

Výroba náramku je z časového pohledu velmi individuální. Jelikož se jedná o výrobu na přání dle Vašich přesných parametrů a  záleží i na množství objednávek, výroba se včetně odeslání pohybuje od 1-3 týdnů.

Součást balení

Kojící náramek Vám dorazí  v dárkové kartonové krabičce, která je vyrobena z přírodních FSC materiálů. Součástí balení je kartička s informacemi o náramku a kartička s informacemi, jak o šperk pečovat. Krabičky jsou dále vloženy do kartonové ochranné krabice, aby byla chráněna a bylo tak zachováno dárkové balení.