SEBEUVĚDOMENÍ ✧ choker náhrdelník z fluoritu

Vyprodáno

Magická kombinace! Choker náhrdelník s valounky přírodních minerálů ve spojení se surovým hrotem křišťálu.

Navlečeno na kvalitní voskované brazilské šňůře. Náhrdelník vyroben z přírodního minerálů opletený kvalitní brazilskou nylonovou šňůrou - z důvodu vysoké pevnosti a odolnosti díky vosku (při ušpinění stačí otřít vlhkým hadříkem), se šňůra netřepí a šperky z ní mají opravdu nekonečnou životnost! Doplněn o korálky z chirurgické oceli ve stříbrné barvě nebo s pozlacením.

Délka: cca +-42,5 cm včetně kvalitního magnetického zapínání, které zajistí jednoduché zapínání a pevně drží.  

490,00 Kč

FLUORIT

Fluorit je minerál vytvořen z fluoridu vápenatého a je obecně průhledný. Fluorit přichází v duze barev od zakalené průzračné až po sytě purpurovou a zelenou. Při vystavení UV záření, Fluorit se stává květinovým a barvy opravdu ožívají.

MANIFESTACE • SOUSTŘEDĚNÍ • DUŠEVNÍ PORUCHY | Pomáhá vyčistit zmatek, negativní myšlenky a přeplněnou mysl. Zaměřená energie fluoritu je ideální pro to, abyste se dostali do správného prostoru hlavy potřebného k proměně vašich snů a záměrů ve skutečnost. Snižuje nestabilitu a nepořádek a pomáhá vytvářet vyvážený pohled na daný úkol. Fluorit je krásný kámen s nepředvídatelnými barvami a nese vysoké vibrace pozitivních energií. Tyto silné energie z něj dělají velký kámen pro manifestaci změny ve vašem životě. Je to fantastický kámen pro splnění přání. Fluorit absorbuje a neutralizuje negativní energii a stres, takže je skvělým kamenem pro rovnováhu a stabilitu. Fluorit zvyšuje naše schopnosti koncentrace, sebevědomí a pomáhá nám v rozhodování a v pochopení nových informací. Na fyzické úrovni jsou skvělé pro náš imunitní systém i zdravé kosti. Čakry: třetí oko.